fbpx

Branislav Kleň

Rekonštruujete byt alebo dom a potrebujete architekta?

Využite našu službu ONLINE ARCHITEKTI

Získate úsporu nákladov v kombinácii s profesionálnymi odbornými znalosťami, ktoré vám pomôžu premeniť vašu predstavu o vysnívanom domove na skutočnosť. Služba ONLINE ARCHITEKTI vám ušetrí peniaze.

Online architekti z Riešime bývanie realitná kancelária

Služba ONLINE ARCHITEKTI od Riešime bývanie

Ak potrebujete architekta na rekonštrukciu rodinného domu alebo bytu, naša služba je pre vás cenovo výhodná, pretože komunikácia s architektom alebo jej značná časť, prebieha formou online stretnutí, ktoré vám ušetria energiu, čas a najmä peniaze. Navyše máme dohodnuté výhodné spolupráce s dodávateľmi, čo pre vás znamená ďalšiu úsporu.

Získajte nezáväznú online konzultáciu s našim architektom vrátane cenovej ponuky ZDARMA

Čo môžete vďaka našej službe získať?

Bezplatná konzultácia vás k ničomu nezaväzuje, vďaka nej však získate cenné informácie o svojom projekte z pohľadu odborníka.

Okrem rámcového rozpočtu vám architekti pripravia 2 variantné riešenia stavebných úprav vášho bytu alebo domu a odovzdajú návrh dispozičných zmien.

V prípade, že budete mať záujem o návrh interiéru, naši architekti sa o všetko postarajú a vyhotovia vám kompletný návrh zariadenia bytu či domu vrátane vizualizácii, kusovníkov a rozpočtu.

Architekti vám ju odovzdajú bez ohľadu na to, či sa rozhodnete realizovať stavebné úpravy s nami alebo na vlastnú päsť.

Sami sa rozhodnete, či náš autorský dozor v podobe kontrolných dní na stavbe využijete alebo si to zabezpečíte sami.

Výberom tejto možnosti získate kompletné riešenie úplne bez starostí. Náš tím skúsených architektov sa postará o celý proces až do posledných detailov.  

Čo o spolupráci s nami hovoria naši zákazníci

Pri rekonštrukcii nášho bytu nám architekti z Riešime bývanie pomohli s výberom kvalitných materiálov, či už išlo o nové plastové okná, bezpečnostné dvere alebo kvalitnú a dizajnovú laminátovú podlahu. Ako veľký benefit vnímame taktiež navrhnutie posuvných dverí medzi obývačkou a chodbou, a rovnako aj medzi obývačkou a kuchyňou. Celý byt je ladený do svetlých farieb, vďaka čomu v ňom nastáva príjemný pocit presvetlenia napriek jeho severnej orientácii.

— Miroslav M.

Architekti z Riešime bývanie navrhli a zariadili kuchyňu, spálňu a obývaciu izbu veľmi moderne a zároveň jednoducho. Celkový dizajn pôsobí veľmi prirodzene. Jednotlivé prvky navzájom na seba nadväzujú a vytvárajú jeden kompaktný celok. Zároveň pre nás bude veľmi jednoduché nadviazať na dizajn bytu a dotvoriť si zariadenie detských izieb podľa našich potrieb.

— Katarína H.

Jednou z výhod tejto služby bola podrobná rozpracovanosť kusovníka prvkov. Boli sme príjemne prekvapení, keď sme dostali prehľadný zoznam s položkami nábytku, ich cenou a dostupnosťou, ako aj hrubý rozpočet za práce potrebné na realizáciu návrhu. Táto úroveň transparentnosti a komunikácie nám celý proces veľmi uľahčila. Celkovo sme boli veľmi spokojní s ich prácou a radi by sme tieto služby odporučili aj ostatným.

— Martin P.

Obsah

Potrebujete ONLINE ARCHITEKTA? Napíšte mi